Архів новин 

новини: 16 травня 2017 у рубриці:  

У Бородянському районі студентка наклала на себе руки

У Немішаєве на Київщині в одному з парків був виявлений труп молодої студентки.
Події 16 травня 2017, 15:08 (УРА-Информ)

В аеропорту Єгипту застрягло понад 200 українських туристів В аеропорту Єгипту застрягло понад 200 українських туристів
У єгипетському місті Хургада застрягли українські туристи, оскільки їх літак двічі намагався піднятися в повітря і мало не розбився при спробі зл...
Події 16 травня 2017, 14:19 (УРА-Информ)
Два схованки з гранатометами в зоні АТО знайшла СБУ Два схованки з гранатометами в зоні АТО знайшла СБУ
Співробітники Служби безпеки України знайшли дві схованки зі зброєю і боєприпасами в районі проведення антитерористичної операції.
Події 16 травня 2017, 11:47 (УРА-Информ)
В Одесі під час масової бійки поліцейському словами ніс В Одесі під час масової бійки поліцейському словами ніс
В Одеса в понеділок, 15 травня, на житловому масиві "Райдужний" сталася масова бійка.
Події 16 травня 2017, 13:20 (УРА-Информ)
Разоблачен торговец оружием  в погонах Разоблачен торговец оружием "в погонах"
Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України спільно з Службою безпеки України в рамках розслідування кримінального ...
Події 16 травня 2017, 12:39 (glavnoe.ua)
У страшному ДТП під Красноуфимском згоріли заживо чотири людини У страшному ДТП під Красноуфимском згоріли заживо чотири людини
Водій легковика перевищив швидкість і виїхав на зустрічну.
Події 16 травня 2017, 09:38 (JustMedia)
"Самогубство ?!" Стали відомі нові подробиці бійні в Москві, в якій загинув підлеглий Лаврова "Самогубство ?!" Стали відомі нові подробиці бійні в Москві, в якій загинув підлеглий Лаврова
Високопоставленим співробітником МЗС РФ, який в Москві застрелив з дробовика жінку і її чотирирічну доньку, виявився 43-річний Олександр Шилін. У...
Події 16 травня 2017, 10:03 (glavnoe.ua)
У Венесуелі затримано десятки учасників акцій протесту У Венесуелі затримано десятки учасників акцій протесту
Понад 30 учасників відбулася в Венесуелі в понеділок акцій протесту були затримані властями.
Події 16 травня 2017, 10:35 (УРА-Информ)
Хмара тегів