Мюллер: Завдяки перемозі над Південною Кореєю можемо своїми силами пройти далі

Нападаючий збірної Німеччини Томас Мюллер прокоментував майбутню зустріч з Південною Кореєю.
Футбол 27 червня 2018, 08:31 (football.ua)

Тренер Ісландії: Наших гравців треба похвалити - вони ніколи не здаються Тренер Ісландії: Наших гравців треба похвалити - вони ніколи не здаються
Головний тренер збірної Ісландії Хеймір Хадльгрімссон - про поразку в матчі з Хорватією (1: 2).
Футбол 27 червня 2018, 08:04 (football.ua)
ЧС-2018: Чи був пенальті в ворота Аргентини за гру рукою Рохо? ЧС-2018: Чи був пенальті в ворота Аргентини за гру рукою Рохо?
Football. ua пропонує своїм читачам визначити, чи повинен був рефері призначати другий 11-метровий удар у ворота збірної Аргентини.
Футбол 27 червня 2018, 00:50 (football.ua)
Нігерія - Аргентина 1: 2 Відео голів та огляд матчу ЧС-2018 Нігерія - Аргентина 1: 2 Відео голів та огляд матчу ЧС-2018
Вашій увазі відео голів та огляд матчу ЧС-2018 Нігерія - Аргентина (1: 2).
Ісландія - Хорватія 1: 2 Відео голів та огляд матчу ЧС-2018 Ісландія - Хорватія 1: 2 Відео голів та огляд матчу ЧС-2018
Вашій увазі відео голів та огляд матчу ЧС-2018 Ісландія - Хорватія (1: 2).
Футбол 27 червня 2018, 00:57 (football.ua)
Тренер Нігерії: Я б хотів, щоб капітан Мікель був з нами ще кілька років Тренер Нігерії: Я б хотів, щоб капітан Мікель був з нами ще кілька років
Головний тренер збірної Нігерії Гернот Рор про матч з Аргентиною (1: 2).
Футбол 27 червня 2018, 07:23 (football.ua)
Голи Каррільо ставали для Перу першими в шести матчах Голи Каррільо ставали для Перу першими в шести матчах
Півзахисник збірної Перу Андре Каррільо володіє цікавим досягненням.
Футбол 27 червня 2018, 00:09 (football.ua)
Лев: До матчу проти Південної Кореї у нас готові 18 польових гравців Лев: До матчу проти Південної Кореї у нас готові 18 польових гравців
Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Лев - про кадрові новинах своєї команди перед матчем групового етапу чемпіонату світу з футболу 2018 про...
Футбол 27 червня 2018, 00:24 (football.ua)
ЧС-2018: Ісландія на останніх хвилинах поступилася Хорватії ЧС-2018: Ісландія на останніх хвилинах поступилася Хорватії
Підопічні Златко Даліча здобули третю перемогу на груповому етапі чемпіонату світу (2: 1).
ЧС-2018: Аргентина вирвала путівку в плей-офф на останніх хвилинах ЧС-2018: Аргентина вирвала путівку в плей-офф на останніх хвилинах
Маркос Рохо вивів збірну своєї країни в наступну стадію турніру точним ударом в кінцівці поєдинку (2: 1).
Футбол 27 червня 2018, 00:41 (football.ua)