Архів новин 

новини: 20 травня 2022 у рубриці:  

Астон Вілла – Бернлі 1:1 Відео голів та огляд матчу

До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку АПЛ.
Футбол 20 травня 2022, 07:21 (football.ua)

Скачки в США: Хто виграє Кентуккі Дербі 2022 року? Скачки в США: Хто виграє Кентуккі Дербі 2022 року?
Незабаром пройде одна з головних скачок Америки - Кентуккі Дербі 2022 року. Любителі спорту та букмекери з усього світу з нетерпінням чекають, хт...
Спорт 20 травня 2022, 07:15 (glavnoe.ua)
Ставки та шанси на ЧС-2022 Ставки та шанси на ЧС-2022
Чемпіонат світу з футболу у пустелі? Спочатку ніхто не міг у це повірити, але ЧС-2022 пройде у Катарі. Цього разу не як звичайно європейського лі...
Спорт 20 травня 2022, 01:26 (glavnoe.ua)
Фахівцями розроблені вправи для швидкого схуднення Фахівцями розроблені вправи для швидкого схуднення
Кожна жінка мріє бути стрункою, красивою та привабливою. Для цього, звичайно, потрібно стежити за своєю вагою, але не завжди це виходить. А буває...
Спорт 20 травня 2022, 01:09 (e-news.com.ua)
Молодіжна збірна України впевнено стартувала на відборі до волейбольного Євро-2022 Молодіжна збірна України впевнено стартувала на відборі до волейбольного Євро-2022
Збірна України U-22 успішно розпочала виступ на відбірному турнірі до чемпіонату Європи з волейболу серед молодіжних команд у турецькій Анкарі.
Спорт 20 травня 2022, 01:40 (ТСН.ua)
Україна виборола три нагороди у фехтуванні Гімназіади-2022 Україна виборола три нагороди у фехтуванні Гімназіади-2022
У четвер, 19 травня, фехтувальники розіграли особисті нагороди XIX Всесвітньої літньої Гімназіади, що триває у Франції.
Спорт 20 травня 2022, 02:31 (ТСН.ua)
Евертон з Миколенко зробив фантастичний камбек і забезпечив збереження прописки в АПЛ Евертон з Миколенко зробив фантастичний камбек і забезпечив збереження прописки в АПЛ
Колектив Френка Лемпарда у неймовірному матчі зумів перемогти!
Футбол 20 травня 2022, 00:12 (football.ua)
4 вправи для красивих грудей 4 вправи для красивих грудей
Всі дівчата мріють про гарні та пружні груди. Але як же досягти бажаного результату? Пропонуємо вам 4 простих вправи, які можна виконувати як у т...
Спорт 20 травня 2022, 01:03 (e-news.com.ua)
Евертон — Крістал Пелас 3:2 Відео голів та огляд матчу Евертон — Крістал Пелас 3:2 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги відео найкращих моментів поєдинку АПЛ.
Футбол 20 травня 2022, 00:23 (football.ua)
Миколенко отримав третю найкращу оцінку за матч проти Крістал Пелас Миколенко отримав третю найкращу оцінку за матч проти Крістал Пелас
Портал SofaScore оцінив виступ українського захисника.
Футбол 20 травня 2022, 00:57 (football.ua)
Хмара тегів