Архів новин

новини: 7 квітня 2022 у рубриці:

Барселона не дотисла Айнтрахт, який догравав у меншості

Каталонський клуб продовжив традицію розпочинати дуель у Лізі Європи з нічийного рахунку.
Футбол 07 квітня 2022, 23:58 (football.ua)

Феєнорд — Славія Прага 3:3 Відео голів та огляд матчу Феєнорд — Славія Прага 3:3 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги найкращі моменти поєдинку Ліги конференцій.
Футбол 07 квітня 2022, 23:26 (football.ua)
Славія Прага врятувалася від поразки в чвертьфіналі Ліги конференцій проти Феєнорда Славія Прага врятувалася від поразки в чвертьфіналі Ліги конференцій проти Феєнорда
Все вирішуватиметься у поєдинку-відповіді у Чехії.
Футбол 07 квітня 2022, 21:42 (football.ua)
Лідер Лідса Філлипс може перейти в Манчестер Юнайтед Лідер Лідса Філлипс може перейти в Манчестер Юнайтед
МЮ працює над трансфером хавбека.
Футбол 07 квітня 2022, 21:55 (football.ua)
Керівництво Баварії зустрілося з Райолою, щоб обговорити трансфери Гравенберха та Мазрауї Керівництво Баварії зустрілося з Райолою, щоб обговорити трансфери Гравенберха та Мазрауї
Мюнхенський гранд сподівається підписати двох гравців Аякса наступного літа.
Футбол 07 квітня 2022, 22:41 (football.ua)
РБ Лейпциг — Аталанта 1:1 Відео голів та огляд матчу РБ Лейпциг — Аталанта 1:1 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги найкращі моменти поєдинку Ліги Європи.
Футбол 07 квітня 2022, 22:59 (football.ua)
Будківський продовжить кар єру в Туреччині Будківський продовжить кар'єру в Туреччині
Форвард Полісся переїде і інший чемпіонат.
Футбол 07 квітня 2022, 19:55 (football.ua)
Ліверпуль завершив підписання Фабіо Карвальо Ліверпуль завершив підписання Фабіо Карвальо
19-річний португалець продовжить кар'єру на Енфілді.
Футбол 07 квітня 2022, 20:28 (football.ua)
Вірт: Дякую збройним силам України, які дають нам можливість сьогодні грати у футбол Вірт: Дякую збройним силам України, які дають нам можливість сьогодні грати у футбол
Український фахівець подякував українським захисникам, які охороняють нашу країну від російських окупантів та терористів.
Футбол 07 квітня 2022, 20:32 (football.ua)
Траоре, Араухо та Гаві зіграють з перших хвилин проти Айнтрахту Траоре, Араухо та Гаві зіграють з перших хвилин проти Айнтрахту
Стали відомі стартові склади команд для чвертьфінального поєдинку Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють франкфуртський Айнтрахт та каталонська Барсе...
Футбол 07 квітня 2022, 20:49 (football.ua)
Мілан витратить 100 мільйонів євро на трансфери влітку Мілан витратить 100 мільйонів євро на трансфери влітку
Клуб готовий провернути декілька переходів.
Футбол 07 квітня 2022, 20:59 (football.ua)
Ярмоленко розпочне матч Ліги Європи проти Ліону на лаві запасних Ярмоленко розпочне матч Ліги Європи проти Ліону на лаві запасних
Український нападник може посилити гру "молотобійців", вийшовши на заміну.
Футбол 07 квітня 2022, 21:07 (football.ua)
Арвеладзе перейшов з Десни до Торпедо Кутаїсі Арвеладзе перейшов з Десни до Торпедо Кутаїсі
Футболіст продовжить кар'єру в Грузії.
Футбол 07 квітня 2022, 21:30 (football.ua)
Аталанта без Маліновського не втримала перемогу над РБ Лейпциг Аталанта без Маліновського не втримала перемогу над РБ Лейпциг
Команди награли на велику кількість голів із обох боків, проте, для початку, відзначилися лише по одному разу.
Бензема може здобути ще й звання автору кращого голу тижня Ліги чемпіонів Бензема може здобути ще й звання автору кращого голу тижня Ліги чемпіонів
Форварда Реалу було не зупинити в матчі проти Челсі.
Футбол 07 квітня 2022, 11:04 (football.ua)
Гасперіні: Я пишаюся тим, що Аталанта продовжує відстоювати честь Італії у Європі Гасперіні: Я пишаюся тим, що Аталанта продовжує відстоювати честь Італії у Європі
Тренер Аталанти сподівається подолати чергового суперника з Німеччини.
Футбол 07 квітня 2022, 11:21 (football.ua)
Титульний спонсор збірної Нідерландів відмовиться від квоти квитків на чемпіонат світу-2022 Титульний спонсор збірної Нідерландів відмовиться від квоти квитків на чемпіонат світу-2022
Найбільша банківська група країни підтримала соціальний протест.
Футбол 07 квітня 2022, 12:12 (football.ua)
Найкраща десятка голів Баварії з 1990 року Найкраща десятка голів Баварії з 1990 року
До вашої уваги шедеври у виконанні легенд клуба з Мюнхена.
Володар  Володар "
Ігор Бєланов активно допомагає армії захищати Одесу.
Спорт 07 квітня 2022, 15:16 (Зеркало недели)
Карім, значить Королівський: черговий хет-трик Бензема дозволив Реалу перемогти на Стемфорд Бридж Карім, значить Королівський: черговий хет-трик Бензема дозволив Реалу перемогти на Стемфорд Бридж
Football.ua розібрав зразковий виступ мадридського Реалу в першому матчі проти лондонського Челсі.
Футбол 07 квітня 2022, 12:35 (football.ua)
Рангник “схвалив” кандидатуру Тен Хага на посаду тренера Манчестер Юнайтед Рангник “схвалив” кандидатуру Тен Хага на посаду тренера Манчестер Юнайтед
Тренер “червоних дияволів” не проти того, щоб його наступником став спеціаліст з Нідерландів.
Футбол 07 квітня 2022, 12:41 (football.ua)
Ювентус наполегливо намагається підписати Распадорі Ювентус наполегливо намагається підписати Распадорі
Туринський клуб визначився з наступним трансфером.
Футбол 07 квітня 2022, 13:02 (football.ua)
Динамо U-19 визначилося зі складом на матч проти Спортінга U-19 Динамо U-19 визначилося зі складом на матч проти Спортінга U-19
На матч Юнацької Ліги УЄФА вийдуть усі найсильніши.
Футбол 07 квітня 2022, 14:48 (football.ua)
Асистент Де Дзербі залишить Шахтар Асистент Де Дзербі залишить Шахтар
Фахівець не стане продовжувати співпрацю з клубом.
Футбол 07 квітня 2022, 16:29 (football.ua)
Динамо U-19 провело гідний матч, але поступилось Спортингу Динамо U-19 провело гідний матч, але поступилось Спортингу
Закінчився поєдинок юнацької ЛЧ.
Футбол 07 квітня 2022, 17:00 (football.ua)
Хавбек Інгульця перебрався у третю лігу Польщі Хавбек Інгульця перебрався у третю лігу Польщі
Футболіст продовжить кар'єру у Моторі.
Футбол 07 квітня 2022, 17:26 (football.ua)
Бондар: Наше завдання – за підсумками цього турне привезти якнайбільше грошей в Україну Бондар: Наше завдання – за підсумками цього турне привезти якнайбільше грошей в Україну
Футболіст напередодні турніру озвучив завдання клубу.
Футбол 07 квітня 2022, 18:33 (football.ua)
Маліновський залишився в запасі на першу гру проти РБ Лейпциг Маліновський залишився в запасі на першу гру проти РБ Лейпциг
Стали відомі стартові склади команд для чвертьфінального поєдинку Ліги Європи УЄФА, у якому зіграють РБ Лейпциг та бергамаська Аталанта.
Футбол 07 квітня 2022, 18:44 (football.ua)
Громов: З президентом Зорі зв’язку немає Громов: З президентом Зорі зв’язку немає
Форвард Зорі висловився про те, що його клуб нібито припинить своє існування.
Футбол 07 квітня 2022, 19:42 (football.ua)