новини: 28 квітня 2022 у рубриці:

Санін: Маріуполь житиме у складі нашої прекрасної країни. І я не уявляю наше місто без футболу

Андрій Санін спростував чутки про припинення існування клубу.
Футбол 28 квітня 2022, 14:28 (football.ua)

Український суддя працюватиме у чемпіонаті Польщі Український суддя працюватиме у чемпіонаті Польщі
Дмитро Кривушкін отримав дозвіл на роботу у Польщі.
Футбол 28 квітня 2022, 14:02 (football.ua)
Футболіст  Футболіст "
Гравець київського клубу народився у Донецькій області.
Спорт 28 квітня 2022, 12:43 (Зеркало недели)
Клопп: Золотий м’яч для Мане? Я не роздаю жодних нагород Клопп: Золотий м’яч для Мане? Я не роздаю жодних нагород
Керманич Ліверпуля прокоментував виступи свого підопічного.
Футбол 28 квітня 2022, 13:07 (football.ua)
Шахтар та Вулвергемптон обговорюють перехід Педріньо Шахтар та Вулвергемптон обговорюють перехід Педріньо
Влітку бразилець може перебратися до АПЛ.
Футбол 28 квітня 2022, 13:20 (football.ua)
Ювентус має намір викупити Кіна, щоб потім перепродати Ювентус має намір викупити Кіна, щоб потім перепродати
Залишати форварда “стара сіньора” не збирається.
Футбол 28 квітня 2022, 13:37 (football.ua)
Рульї: Шкода, що пропустили настільки безглуздий гол Рульї: Шкода, що пропустили настільки безглуздий гол
Голкіпер Вільярреалу прокоментував поразку від Ліверпуля.
Футбол 28 квітня 2022, 09:17 (football.ua)
Бензема вчергове претендує на звання гравця тижні в Лізі чемпіонів Бензема вчергове претендує на звання гравця тижні в Лізі чемпіонів
Організатори турніру визначилися з четвіркою найкращих футболістів перших півфіналів.
Футбол 28 квітня 2022, 09:43 (football.ua)
Клопп: Для того, щоб Ліверпуль вийшов до фіналу, ще взагалі нічого не зроблено Клопп: Для того, щоб Ліверпуль вийшов до фіналу, ще взагалі нічого не зроблено
Керманич Ліверпуля прокоментував перемогу над Вільярреалом.
Футбол 28 квітня 2022, 10:31 (football.ua)
Президент Манчестер Сіті може стати співвласником Мілана Президент Манчестер Сіті може стати співвласником Мілана
Компанія Халдуна Аль-Мубарака володіє частиною потенційного власника “дияволів”.
Футбол 28 квітня 2022, 10:51 (football.ua)
Рятувати Венецію від вильоту буде тренер “молодіжки” Рятувати Венецію від вильоту буде тренер “молодіжки”
Андреа Сончін призначений тимчасово виконуючим обов'язки головного тренера першої команди.
Футбол 28 квітня 2022, 11:27 (football.ua)
Гендерсон: Маємо віддати належне Вільярреалу Гендерсон: Маємо віддати належне Вільярреалу
Капітан Ліверпуля прокоментував перемогу над Вільярреалом.
Футбол 28 квітня 2022, 11:29 (football.ua)
Робертсон: Якщо ви не можете бігати всі 90 хвилин у грі такого рівня, то коли ви взагалі це плануєте робити? Робертсон: Якщо ви не можете бігати всі 90 хвилин у грі такого рівня, то коли ви взагалі це плануєте робити?
Захисник Ліверпуля прокоментував перемогу над Вільярреалом.
Футбол 28 квітня 2022, 11:54 (football.ua)
Болонья — Інтер 2:1 Відео голів та огляд матчу Болонья — Інтер 2:1 Відео голів та огляд матчу
До вашої уваги найкращі моменті матчу Серії А.
Футбол 28 квітня 2022, 12:41 (football.ua)
Аталанта — Торіно 4:4 Відео голів та огляд матчу Аталанта — Торіно 4:4 Відео голів та огляд матчу
Футбол 28 квітня 2022, 00:29 (football.ua)
Які види тренувань дозволяють зберегти молодість Які види тренувань дозволяють зберегти молодість
Якщо ти все ще відкладаєш на завтра покупку абонементу в спортзал і не можеш визначитися, якому виду спортивних занять віддати перевагу – зроби в...
Спорт 28 квітня 2022, 03:13 (e-news.com.ua)
УЄФА може змінити формат вирішальних стадій Ліги чемпіонів - ЗМІ УЄФА може змінити формат вирішальних стадій Ліги чемпіонів - ЗМІ
Топ-клуби хочуть проводити останні стадії турніру за один тиждень.
Спорт 28 квітня 2022, 05:15 (Зеркало недели)
Війна, день 63. Херсон продовжує боротьбу за своє майбутнє Війна, день 63. Херсон продовжує боротьбу за своє майбутнє
До вашої уваги офіційна інформація щодо вторгнення російських оккупантів в Україну за підсумками 27 квітня.
Футбол 28 квітня 2022, 06:01 (football.ua)
Ліга конференцій. Анонс перших матчів 1/2 фіналу Ліга конференцій. Анонс перших матчів 1/2 фіналу
Football.ua представляє анонс поєдинків плей-офф третього за значимістю європейського кубка.
Футбол 28 квітня 2022, 07:49 (football.ua)
Емері: Ліверпуль не дав нам взяти гру під контроль Емері: Ліверпуль не дав нам взяти гру під контроль
Керманич Вільярреалу прокоментував поразку від Ліверпуля.
Футбол 28 квітня 2022, 08:14 (football.ua)
Ліга Європи. Анонс перших матчів 1/2 фіналу Ліга Європи. Анонс перших матчів 1/2 фіналу
Football.ua представляє анонс поєдинків плей-офф другого за значимістю європейського кубка.
Футбол 28 квітня 2022, 08:31 (football.ua)
Пау Торрес: Гол у перші десять хвилин вдома поверне Вільярреал до гри Пау Торрес: Гол у перші десять хвилин вдома поверне Вільярреал до гри
Футбол 28 квітня 2022, 08:38 (football.ua)
Ло Чельсо: Нічого ще не вирішено Ло Чельсо: Нічого ще не вирішено
Півзахисник Вільярреалу прокоментував поразку від Ліверпуля.
Футбол 28 квітня 2022, 08:57 (football.ua)