Архів новин 

новини: 9 вересня 2024 у рубриці:  

Порту намагався підписати захисника Барселони в останній день вікна

Але перемовини ні до чого не призвели.
Футбол 09 вересня 2024, 10:57 (football.ua)

Де ла Фуенте: Я пишаюсь цією Іспанією, яка не перестає мене дивувати. Де ла Фуенте: Я пишаюсь цією Іспанією, яка не перестає мене дивувати.
Керманич Іспанії прокоментував перемогу над Швейцарією.
Футбол 09 вересня 2024, 08:48 (football.ua)
Хоселу: Два тижні тому мене відправили на пенсію, а зараз питають про чемпіонат світу Хоселу: Два тижні тому мене відправили на пенсію, а зараз питають про чемпіонат світу
Форвард Іспанії прокоментував перемогу над Швейцарією.
Футбол 09 вересня 2024, 09:08 (football.ua)
Ферран Торрес: Така перемога вдесятеро приємніша Ферран Торрес: Така перемога вдесятеро приємніша
Форвард Іспанії прокоментував перемогу над Швейцарією.
Футбол 09 вересня 2024, 09:38 (football.ua)
Бруну Фернандеш: Перемогли Шотладію завдяки терпінню Бруну Фернандеш: Перемогли Шотладію завдяки терпінню
Коментар гравця збірної Португалії після другої перемоги в Лізі націй.
Футбол 09 вересня 2024, 09:44 (football.ua)
Родріго: Я засмутився, що мене не номінували на Золотий м яч Родріго: Я засмутився, що мене не номінували на Золотий м'яч
Бразилець розчарований у поточній ситуації.
Футбол 09 вересня 2024, 00:40 (football.ua)
Модрич розповів, за якої умови піде зі збірної Хорватії Модрич розповів, за якої умови піде зі збірної Хорватії
У 39 років хорватський футболіст продовжує грати на високому рівні.
Футбол 09 вересня 2024, 00:50 (football.ua)
Мактоміней забив 10 голів в останніх 17 матчах за збірну Шотландії Мактоміней забив 10 голів в останніх 17 матчах за збірну Шотландії
Колишній гравець Манчестер Юнайтед у неділю забив португальцям.
Футбол 09 вересня 2024, 00:57 (football.ua)
Португалія — Шотландія 2:1 Відео голів та огляд матчу Ліги націй Португалія — Шотландія 2:1 Відео голів та огляд матчу Ліги націй
Football.ua представляє відео найкращих моментів поєдинку Ліги націй, що відбувся 8 вересня 2024 року.
Футбол 09 вересня 2024, 08:08 (football.ua)
Швейцарія — Іспанія 1:4 Відео голів та огляд матчу Ліги націй Швейцарія — Іспанія 1:4 Відео голів та огляд матчу Ліги націй
Football.ua представляє відео найкращих моментів поєдинку Ліги націй, що відбувся 8 вересня 2024 року.
Футбол 09 вересня 2024, 08:20 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском